Site ve Apartman Hijyen Çözümleri

İstanbul Site Temizliği

İstanbul genelinde bulunan 39 ilçenin tamamında hizmet ağını büyüterek genişleyen temizlik şirketimiz kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Site ve apartman gibi toplu yaşam alanlarının temizliği gereklilikten öte zorunluluk halini almıştır. Toplu yaşam alanları hijyen ihtiyacı bu hizmet kolunda en son yeni gelişmelerle çözümler üretme gerekliliği doğurmuştur.

Site Ve Apartmanlar Pırıl Pırıl

Neden Kurumsal Çözümler

Sitenizde yılların birikimiyle doğru ekipman kullanan eğitimlerini almış personelin bulunması en doğru çözümdür. Temizlik çalışanı günümüzde eğitimsiz kişilere bırakılamayacak kadar önemli bir noktadır. Site ve apartmanınızda sürekli temas edilen bölgelerin temizliği bir çok kişinin farkında olmadığı hastalıkları önlemede yardımcı olacaktır. Ayrıca tek bir elden tüm temizlik ihtiyacının kurumsal firmalardan almak yaşanan aksaklıkları engelleyecektir. Bizler sizler adına sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışan istihdam ediyoruz. Temizlik hizmeti bayram , tatil, hastalık gibi durumlarda aksatılamayacak kadar önemli bir hizmettir.

Tüm boyutta site ve apartmanlara çözümler

Her boyutta site ve apartman temizliği için çözüm üretmek önemlidir. 450 yakın çalışanımızla sektörde her boyutta site için çözüm sunuyoruz. Özellikle site çevre temizliği bir çok belediye tarafından site yönetimine bırakılmıştır. Site güvenliği nasıl ki özel kurumlardan karşılanıyorsa temizlik hizmeti de bu şekilde temin edilmelidir. Kurumsal bir şirketle çalıştığınızda personel ile ilgili olabilecek aksaklıklar tamamen bünyemizde çözüldüğünden hizmet aksaması imkansız hale gelir.

Doğru ekipman ve kalifiye eleman

Temizlik sektöründe çevreci kimyasallar ve kalifiye eleman oldukça hassas bir konudur. Günümüzde arap sabunu ve çamaşır suyundan çok daha öte çevreci temizlik ürünleri geliştirilmiştir. Farklı alanlar için farklı temizlik ürünleri kullanımı zorunluluk arz etmektedir. Geniş yüzeyler için özel temizlik robotları her gün daha çok ihtiyaç duyulan ekipmanlar arasına girmektedir. Bu ekipmanları satın almak site ve apartmanlar için oldukça maliyetlidir. Tüm bu ekipmanlar ile doğru kimyasalları yirmi yıllık deneyimimizle doğru bir şekilde kullanmaktayız.Sizinle ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağımız planlama ile temizlik sorununuz sıkıntı olmaktan çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir