Site Temizliği

Sitenizin düzenli yedi dün 24 saat günlük temizliği sağlanır. Kurumsal ölçekte sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm temizlik çözümlerine tek bir elden ulaşırsınız

Apartman Temizliği

Apartmanlarınız için haftalık belirlediğiniz gün ve saatler için düzenli temizlik hizmeti sunuyoruz. Apartman temizliği hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik Çalışanı Temini

Siteniz ve apartmanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz sayıda temizlik çalışanı temin edebiliriz. Ayrıca sizlerin çalışanlarınıza profesyonel temizlik eğitimleri de vermekteyiz.

Diğer hizmet kollarımız

Cbr temizlik firması site apartman temizliği dışında dış cephe temizliği, İnşaat ve tadilat sonrası temizlik, otel temizliği ve ofis temizliği hizmeti de sunmaktadır. Her biri temizlik hizmeti olsa da farklı teknik ve çözümler üretilmesi gereken çalışma alanlarıdır.

Mobil temizlik hizmeti

Acil temizlik hizmeti ana çalışma kollarımızdan biridir. Bünyemizde sürekli bulunan çalışanlarımızla ihtiyaç duyduğunuz her an mobil ekibimizle temizlik hizmeti sunmaktayız. Mobil temizlik hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

inşaat sonrasi temizlik (25)