Apartman Temizliği Hizmetimiz

Apartman Temizliği

Apartman temizliği konusunda şikayet yaşamayan var mıdır? Sanırım apartmanda oturan hemen herkes hayatında bir iki defa bu sorunu yakından yaşamıştır. Biriyle anlaşırsınız ve apartmanınız temizleneceğine eminsinizdir. Lakin zaman içinde işi savsaklamalar, kolaya kaçmalar, zamanında gelmemeler gibi sorunlar baş göstermeye başlar.

Ciddiyetten uzak sosyal sağlık sistemine dahil olmayan çalışan ,eğitimleri tamamlamamış ve temizlik anlayışından uzak çalışan apartmanınızda temizlik sorunları yaşanmasına neden olur.

İş güvenliği Ve Sağlık sigortası önemli

Site-Apartman Temizliği Personeli

Apartmanlarınızda çalıştırdığınız temizlik personeli düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerini alıyor mu? Hijyen ve temizlik kimyasalları konusunda bilgilendirildi mi? Temizlik kimyasallarının zehirlenmesi durumunda ilk yardım eğitimi var mıdır? Sanırım apartman yada siteniz için tüm bu soruların cevabı hayır olacaktır.

Kurumsal temizlik hizmetleri sandığınızın aksine pahalı hizmetler değildir. Aksine çalışanların tüm sorumluluk eğitim ve sigortalarından sorumlu olduğumuz için site ve apartman yönetimi için en az maliyetle hizmet alınabilir.

Personel sorunları sizin sorunlarınız olmaktan çıkar ve tamamen firmamız bünyesinde ivedilikle çözülen problemler olarak kalırlar. Site ve apartman temizliğinde kurumsal çözümleri denedikten sonra vazgeçmeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir